Sdílet na Facebooku

Aktuální počasí v Itálii na Jadranu

Na této stránce se můžete kouknout na aktuální počasí v Itálii na Adriatické riviéře a dále také na předpověď toho jaké je očekáváno počasí v budoucnu a to rovnou pět dní dopředu. K dispozici jsou aktuální data pro jedno z nejdůležitějších měst v centru riviéry Anconu. Tato předpověď ale samozřejmě platí i pro velkou část okolního pobřeží Jadranu, kam nejčastěji míří turisté.

Benátky – kdo by neznal Benátky – město které doslova plave na vodě. Město, které má místo silnic kanály a místo aut rychlé čluny nebo romantické gondoly. Benátky jsou zároveň centrum kultury, kde každoročně probíhají karnevaly, filmové festivaly, výstavy a vernisáže. Počasí pro Benátky navíc platí i pro nedaleká města jako Bibione.

Ravenna – starobylé město i moderní metropole s téměř stopadesáti tisíci obyvateli. Vnitrozemské město, které je však přímo spojeno s Jaderským mořem kanálem Candiano o Corsini. Jednu dobu za císaře Honoria byla Ravenna dokonce hlavním městem. Jednoduše místo, které byste při své návštěvě Itálie rozhodně neměli vynechat.

Pescara – je přístavní město v centrální Itálii. Podle počasí v Pescaře poznáte jaké je počasí na většině Italského pobřeží Jaderského moře.

Komentáře jsou uzavřeny.