Itálie – Adriatická riviéra

Vítejte na stránkách věnovaných Itálii, konkrétně jsme se zaměřili na nejznámější a nejčastěji navštěvovanou oblast Itálie – Adriatickou riviéru. Nádherná místa Adriatické riviéry jsou podpořena klidným, modrým mořem a spoustou památek. Také si zde užijete zábavu a nebo můžete relaxovat na prosluněných plážích. Adriatická riviéra nabízí přesně to, co si pod pojmem dovolená dokážete představit. Od krásné přírody, přes moderní zábavní centra a aqua parky, po vždy skvěle naladěné, upovídané, přátelské místní obyvatele. Pokud si uděláte čas, určitě si na západní břeh Jadranu určitě přijeďte užít.

Itálie - Adriatická riviéra

My se vám pokusíme nabídnout co nejvíce kvalitních informací, se spoustou tipů na výlety, a nebo třeba co ochutnat z místní kuchyně. Najdete zde informace o dopravě, mapy, podle kterých vždy trefíte na každé místo, aktuální předpověď počasí. Také vám poradíme, kdy je na Adriatické riviéře nejlepší počasí, nebo naopak, v kterém ročním období můžete čekat spršku deště. Pozveme vás do zábavních parků, či mnoha aquaparků, které jistě v letních parnech využijete naplno. Zkrátka zde najdete vše co potřebuje a vše co vám pomůže ke kouzelným zážitkům a krásnému prožití vaší dovolené.

Za celou redakci vám přejeme příjemnou návštěvu těchto stránek o Adriatické riviéře a krásné prožití vaší dovolené.

Pokračování článku »

Fotogalerie: Cattolica

Máme tu další fotogalerii. Tentokrát se zaměříme na krásy města Cattolica, které leží nedaleko Rimini. Podívejte se na krásné pláže, nádhernou městkou radnici a za shlédnutí stojí také místní galerie. Také uvidíte místní akvárium a opravdu romantické náměstíčko, které hlavně při západu slunce láká k navštívení a procházce.

Cattolica Galerie Cattolica Radnice Cattolica Pláž

Pokračování článku »